BK Sigorta Acenteliği Barış Kurtuluş tarafından kurulmuştur. 2017 yılından bu yana Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, Bes Sigortası, Oto Sigortası, Deprem Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası branşlarında hizmet vermektedir.

İstanbul Üniversitesi Sigorta Bölümünden 2007 yılında mezun oldu. 2007 yılında Allianz Sigorta A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı.

BK Sigorta Acenteliği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

BK Sigorta Acenteliği Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul - Küçükçekmece Allianz Sigorta Acentesi
BK Sigorta

Adres
Atakent Mah. Turgut Özal Bulvarı Dumankaya Miks Sit. No: 48 B2 blok D:142 Küçükçekmece İstanbul

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.